Üye Girişi

Üye Girişi

Bahçeli İstifa Etmezse Ne Olur?

03 Kas 2015

Bahçeli gidince geçiminden ya da MHP-Ülkü Ocakları bünyesinde kazandığı makamından, dolayısıyla itibarından olacak kitle, başkanlarının istifasını isteyen ülkücülere en alçak yöntemlerle saldırmaya devam ediyor.

Bu sayfalarda daha önce dediğim gibi, bunların vatan hainine, bölücüye, milliyetçiliği ayaklar altına alana, ahlaksıza, şerefsize gösteremediği sert duruşu, oyunun ve emeğinin hesabını soran ülkücüye göstermesi gayet beklendiktir. Zira bunlar, hareketin gerçek sahiplerinin karşılık beklemeyen emekleri ve ülkücü terbiyesi sayesinde dünyanın en rahat koltuklarında, ne uzar ne kısalır cinsinden belli bir oy bandında oturmayı başarabilen "uyanık"lar. Ne bir eğitimleri olduğundan, ne yetkinlikleri/yatkınlıkları; yalnızca Bahçeli'ye sonsuz bir av köpeği sadakati gösterdiklerinden kazandıklarını kaybetmek onlar için büyük bir yıkım olacak. Bu yüzden Hülya Avşar'dan bile posta yemeyi becerebilen bu zevat, gücünü ülkücüye yetirmeye çalışıyor.

Ancak bilmiyorlar ki, çakala, tilkiye, köpeğe diş geçiremeyen, namuslu, alnı ak ve öfkeli bir bozkurda hiç geçiremez. Haklı bir şekilde Bahçeli'nin istifasını talep eden yüzbinler bu defa korkmuyor. Fakat yine bir tehlike var.

Bunlar, ufak bir muhalefet gösteren delegeleri dahi partiden uzaklaştırmakla maruflar. Dolayısıyla "sessiz çoğunluk"un kendini gösterebilme, anlamlı bir şekilde sesini duyurup, eleştirileri ve analizleriyle partiyi düzeltme imkanı elinden alınmış durumda. Bu bariyeri Çin Seddi'ne benzetebiliriz: Atlı göçebe, dinamik ve cevval kalabalıktan korkan Çinlilerin dünyanın en büyük yapılarından birini sınırlarına dikerek, kendilerini de coğrafyalarına hapsederek köle zihniyetli, sefalet ve safahatin kol kola gezdiği bir mezbelelikte bin yıl kıvranmalarına sebep olan duvar... Atlı göçebeler gerçek Ülkücüler, Çinli mankurtlar da Genel Merkez'i işgal etmiş olanlardır. 

Bu bir tehlike dedim, zira bu duvara toslayan ülkücüler, er ya da geç usanacaklardır. Hele ki, ailesinden gelen gelenekten ülkücü olmayıp, doğruyu sonradan aklı ile bulmuş MHP seçmeni, bu duvara tekrar tekrar, sonuç alamadan toslamayı kendine reva görmeyecek ve çekip gidecektir. Diğerleri duvara toslamaktan sinirlenecek, yıkıcı olmaya başlayacaklardır.

Er ya da geç Bahçeli gönderilir, ama bu duvar sebebiyle vereceğimiz kayıplar, MHP'yi tarihe gömer. Yeni nesil üzerinde etkisi en az olan cephe Milliyetçi Cephe iken, MHP'nin bu kadar işbilmez, yaramaz, beceriksiz ve silik bir adam ile onun etrafındaki kendinden daha beter mediokrasi/idiokrasi mensupları tarafından yönetilmesi bir zul ve Türk Milleti'nin bekası açısından bir Sovyet işgali kadar önemli bir tehlikedir. 

Türk tarihi, buduna hizmet etmeyi beceremeyen ya da onun önünü tıkayan babaları öldüren hükümdar motifleriyle dolu. Bahçeli, eğer kendi isteğiyle gitmezse, bu eski Türk töresi usulüyle gönderilir, alaşağı edilir, mecazen öldürülür. 

Eğer MHP'nin böyle bir akıbete uğrayıp, geçerliliği kalmamış banknotlardan çuval çuval parayı yatağının altına saklamış Varyemez Amca misali potansiyelini, kitlesini "hareketsizlik" ile öldüren, içini geçiren bu tohuma kaçmış zihniyetin elinde yok olmasını istemiyorsanız, Bahçeli'nin istifası için elinizden geleni lütfen yapın. Zira böyle büyük bir başarısızlık, bir bedel ödetmelidir; başarının mükafat getirmesi gerektiği gibi. İyi de etse, kötü de etse Bahçeli duracaksa, ortada bozkurtların partisi değil, Bahçeli'nin köpek çiftliği var demektir. 

Bahçeli bir mitingde "Hırsız Tayyip Erdoğan" diyenleri susturdu. Şimdi onu savunanlar "oylar çalındı :'( " diye savunuyor.

Bahçeli Soma'da "hükümetimiz çok iyi çalıştı" dedi. Şimdi onu savunanlar "AKP'ye karşı direndi" diye savunuyor.

Bahçeli Fırat Çakıroğlu'nun cenazesine bile gitmedi. Onu savunanlar Fırat'ın adını utanmadan ağızlarına alıyor.

Yarın utanmamak için, bugün destek verin: Bahçeli, İstifa Et

Peki kim gelecek? Kim gelirse gelsin, yeter ki başarılı olanı tutan, başarısızın hesabını kesen bir sistem otursun. Bir de kardeşim, madem makamlar baki, şahıslar gelip geçici, madem nefsimizi ön plana çıkarmayacağız, o makamdan bir de Bahçeli'nin geçtiğini görelim yahu.

Hem bilge lider Devlet Bahçeli ne diyor? "Bir partinin genel başkanı, partinin gelişimine katkı sağlayamayacak konuma geldiğinde çekilmesini bilmelidir."

Dolayısıyla bilge liderinin de destek verdiği Bahçeli İstifa kampanyasına destek vermeyen herkes vatan hainidir. Ömründe bir ülkücü bile görmemiş "aktrol"dür. 

 


M. Bahadırhan Dinçaslan

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
mbdincaslan.com | © 2024 Tüm Hakları Saklıdır

  • Mevcut yorum yok.

Who's Online

299 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Latest Park Blogs